Jakie są rodzaje tkanin bieliźnianych?

- 2021-05-28-

1: Bawełnatkanina na bieliznę

Bawełna ma miękką i wygodną teksturę, wyjątkową oddychalność i pochłanianie potu oraz jest najlepszym materiałem do produkcji bielizny. Jednocześnie jest to również główny materiał większości bielizny. Jednocześnie kolor barwiony teksturą bawełny ma naturalny smak, który trudno zastąpić innymi tkaninami.

2: Prawdziwy jedwab!tkanina na bieliznę

Prawdziwy jedwab słynie z piękna, lekkości, miękkości i gładkości. Od dawna jest kochany przez ludzi za swój niepowtarzalny urok. Jednocześnie pełni również silną funkcję zdrowotną, czyli przepuszczalność wilgoci. Ma wyjątkową oddychalność i higroskopijność, a także może regulować temperaturę i wilgotność ludzkiego ciała. Jest godny tkaniny znanej jako „druga skóra” ludzkości.

3: Natural fiber tkanina na bieliznę

Jest to włókno uszlachetnione nowoczesną technologią przy użyciu nagłych substancji, takich jak włókno sojowe, mleczne, bananowe, ananasowe, modalne itp. Jednocześnie posiada bardzo dobrą oddychalność i rodzaj nawilżania, jako tkanina wewnętrzna to również dobry wybór.

4: Włókno chemicznetkanina na bieliznę

Produkty z włókien chemicznych zawsze były kochane przez ludzi. Ponieważ jednak jest pozyskiwany ze związków wielkocząsteczkowych lub związków zawierających azot, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz ziemny, ma pewien stymulujący wpływ na organizm człowieka. Niektórzy ludzie są uczuleni na włókna chemiczne, co prowadzi do zapalenia skóry, powodującego swędzenie, ból, zaczerwienienie i obrzęk. Mało tego, jego oddychalność i wchłanianie wilgoci są również bardzo słabe.

5: Włókno lnianetkanina na bieliznę

Awangarda konopna to rodzaj włókna konopnego pozyskiwanego z łodygi konopi, konsystencja jest stosunkowo gęsta i łatwo się marszczy. Ale włókno konopne jest bardzo oddychające, bardzo wentylowane i chłodne, a latem jest dobrym wyborem do noszenia bielizny z włókna konopnego. Jednocześnie po barwieniu włókna konopnego kolor jest bardzo jasny, ma dużą odporność na ścieranie i dobrą elastyczność. Spośród wszystkich włókien naturalnych najpopularniejszym jest włókno bambusowe, które nazywane jest „włóknem oddychającym” ze względu na właściwości oddychające i nawilżające.

6:Elastyczna siatka

Siatka elastyczna jest powszechnie stosowanym materiałem na bieliznę belkową. Materiał ten ma dużą elastyczność i duże oczka i jest zwykle stosowany w dwóch lub trzech warstwach, aby zwiększyć wytrzymałość ortopedii. Powszechnie stosowane są gorsety i spodnie.

7:lace

Koronka to główny element dekoracyjny bielizny, zwykle elastyczny, szeroki i wąski. Szeroka koronka ma około 10cm, którą można ciąć i ozdobić w różnych częściach bielizny; wąska koronka ma tylko około 1cm, zwykle wszyta na wewnętrznej krawędzi bielizny.